Dr German Gomez

gomez.png

Dr German Gomez

O Prelegencie:

Dr. Gómez jest Hiszpanem, ukończył studia na Uniwersytecie w Tübingen w Niemczech na wydziale dentystycznym, uzyskując tytuł DDS, a cztery lata później również na wydziale lekarskim (MD). Trzykrotnie zdobywał nagrody krajowe w konkursie “Young Scientists“ dla młodych naukowców w Niemczech. Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia obronił pracę doktorską z zakresu implantologii na tej samej uczelni.

Od 27 lat dr Gómez ściśle współpracuje z takimi firmami z branży stomatologicznej jak Kerr, Sirona, Espe, Discus Dental, Philips, WhiteSmile, Kavo i  inne. Przez trzy lata pracował w centrali firmy Ivoclar-Vivadent w Lichtensteinie, odpowiadając z komunikację naukową w Ameryce Łacińskiej.

W ciągu ostatnich 23 lat dr Gómez poprowadził ponad 430 wykładów, seminariów i warsztatów praktycznych w 42 krajach na całym świecie. Jest również autorem publikacji w kilku językach. Odbył szkolenia z zakresu stomatologii estetycznej w Stanach Zjednoczonych, w Los Angeles i w San Francisco. Po wielu latach pracy w najbardziej renomowanych niemieckich klinikach stomatologicznych, w 2004 roku przeprowadził się do Hiszpanii i obecnie prowadzi praktykę w Walencji, koncentrując się na stomatologii estetycznej i implantologii.

Był  Sekretarzem Generalnym  European Society of Esthetic Dentistry (ESED), obecnie funkcjonującego pod nazwą European Society of Cosmetic Dentistry (ESCD).

Od 2013 roku kieruje Programem Kształcenia Ustawicznego  "Specialist in Esthetic Dentistry" w ramach European Institute of Dental Education (EIDE). Kursy odbywają się w Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie i Dubaju.

Od 2020 roku wydał 4 książki o zarządzaniu kliniką stomatologiczną, technikach sprzedaży  i komunikacji. Książki dostępne są w wielu językach w serwisie Amazon.