Dr Luis Maria Ilzarbe Ripoll

ripoll.png

Dr Luis Maria Ilzarbe Ripoll

O Prelegencie:

Protetyk
DDS mgr Clin Ed

Dr. Luis uzyskał dyplom na Uniwersytecie Publicznym w Walencji w 2007 roku. Uzyskał tytuł magistra periodontologii (w ramach trzyletniego programu doktora Caffesse) w CG Formación Continuada, Elche, Hiszpania. Ukończył DUI w Implantologii na Uniwersytecie Paula Sabatiera w Tuluzie we Francji.
Od 2012 roku w swojej praktyce dr Luis koncentruje się na estetyce i minimalnie inwazyjnej stomatologii, współpracuje z Hirata, Fahl, Kina, Escopin, Kano, Autran, Cofar, Berbis, Stumpf i innymi doskonaląc swoje umiejętności w zakresie uzupełnień bezpośrednich i pośrednich, protokołach projektowania uśmiechu i cyfrowym przepływie pracy.
Dr Luis jest profesorem w niepełnym wymiarze godzin na Katolickim Uniwersytecie w Walencji w Hiszpanii na wydziale protetyki. Jest kierownikiem studiów magisterskich z adhezyjnej stomatologii estetycznej na Uniwersytecie Technologicznym w Las Palmas de Gran Canaria. W konsekwencji tej działalności prowadzi różne linie badawcze, które zaowocowały kilkoma artykułami w Pubmed współpracą z Graphenano dental.

Ma duże doświadczenie w wykładach dla różnych firm w swoim ojczystym kraju (Strumman, 3shape, DentsplySirona i Aligntech) na temat stomatologii cyfrowej i małoinwazyjnej. Jest członkiem towarzystw dentystycznych (SEPES, SEOC, SOCE i Centro de Estudios Odontoestomatológicos of Valencia).
Invisalign Go stosuje od momentu wprowadzenia na rynek hiszpański w 2020 roku.

Prowadzi prywatną praktykę Ilzarbe Garcia-Sala Clinica odontológica w Walencji zajmuje się estetyką, protetyką, i wyrównywaniem zębów.