INFORMACJE PRAKTYCZNE

 

Kongres:

13 i 14 marca 2020 (piątek i sobota)

Centrum Kongresowe ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
30-302 Kraków

 

Zapisy Uczestników na Kongres odbywają się poprzez zalogowanie się i wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ON-LINE

 

Rejestracja uczestników podczas Kongresu, wydawanie identyfikatorów i materiałów szkoleniowych w dniach 13-14.03.2020: 

 

  • rejestracja na seminaria od godz. 8.00, na Kongres Dental Spaghetti&Style Italiano od godz. 7.30, parter Centrum Kongresowego ICE, wejście nr 3

  • dodatkowo w dniach 12 i 13.03.2020 osoby zainteresowane zwiedzaniem targów Krakdent mogą odebrac identyfikatory i materiały na targach KRAKDENT w punkcie rejestracji Krakdent-edu w lobby EXPO Kraków od godz. 9.00. Dzięki identyfikatorowi można poruszać się po wystawie, a chcąc uczestniczyć w wybranym kursie praktycznym/kongresie należy go jedynie okazać obsłudze na miejscu odbywania sie ww. szkolenia (UWAGA - dotyczy to tylko osób dysponujących odpowiednim zapasem czasu, ponieważ Kongres i Targi odbywają się w dwóch różnych lokalizacjach, oddalonych od siebie o ok. 30 min.)

  • identyfikatory są wydawane w punktach rejestracji na podstawie VOUCHERÓW - po dokonaniu wpłaty i wystawieniu faktury voucher automatycznie pojawia się na profilu Uczestnika w systemie rejestracji; aby uzyskać identyfikator i materiały należy okazać voucher w punkcie rejestracji (w postaci papierowej lub elektronicznej)
     
  • nie wysyłamy identyfikatorów ani materiałów szkoleniowych pocztą.

    Identyfikator Uczestnika jest jednocześnie biletem wstępu na targi Krakdent ® w dniach 12-14.03.2020 w godzinach trwania targów oraz na bezpłatne szkolenia i wykłady firm.

 

UWAGA: 

Seminaria odbywają się równolegle w kilku salach, w związku z czym istnieje możliwość uczestnictwa tylko w 2 seminariach, jedno w sesji porannej oraz drugie w sesji popołudniowej.

 

Punkty edukacyjne: 
- Kongres: 8 pkt. 
- seminarium: 3 pkt.


Tłumaczenie: Kongres i seminaria są tłumaczone na język polski, słuchawki do tłumaczenia symultanicznego podczas Kongresu są wydawane na miejscu.

Certyfikaty: po ukończonym szkoleniu otrzymają Państwo w punkcie rejestracji imienne certyfikaty, potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

 

Faktury końcowe: każdy Uczestnik posiadający fakturę zaliczkową będzie miał możliwość wygenerowania faktury końcowej na swoim koncie w dniach 12.03-15.04.2020.