Drogie Koleżanki i Koledzy Od 20 lat wspólnie przygotowujemy kongres Dental Spaghetti - kongres na którym wychowało się pokolenie ambitnych polskich stomatologów; kongres, na którym wychowałem się i ja. Dental Spaghetti był i jest dla mnie zawsze źródłem inspiracji i adrenaliny. Dzięki niemu mogliśmy regularnie spotykać się z Mentorami światowej stomatologii, a także łapać nowe trendy.


Nie inaczej będzie tym razem!


Dental Spaghetti 2022 to okazja do spotkania jednych z największych postaci stomatologii odtwórczej XXI wieku - takich jak legenda włoskiej stomatologii Marco Martignioni. Marco tym razem wprowadzi nas w tajniki nowych systemów leczenia ortodontycznego, które przeznaczone są dla gabinetów ogólnie praktykujących. Wspaniałym uzupełnieniem tego wykładu będzie interdyscyplinarne podejście Daniele Rondoniego - legendy włoskiej techniki dentystycznej, który przedstawi A, B, C współpracy digitalnej i licówek kompozytowych. Ten wspaniały włoski duet uzupełnią tak wybitni stomatolodzy jak: Paul Gerloczy (Węgry), Dr. Kostas Karagiannopoulos (Wielka Brytania), Dr. Fernando Rojas-Vizcaya (Hiszpania) oraz Dr. Fernando Miñambres Freijeiro (Hiszpania).


Przygotowywaliśmy też dla Państwa bogaty program przedkongresowych kursów, a w nim między innymi sesja poświęcona filozofii dr. Johna Koisa, prowadzona przez polskich mentorów Kois Centre w Seattle


Nie zabraknie też fotografii dla każdego. Kurs o tym jak wykonać dokumentację fotograficzną w kilka minut poprowadzi słynny Prof Louis Hardan - dyrektor naukowy Style Italiano. Do zobaczenia w Krakowie w dniach 8-9 kwietnia 2022 !!!
Dr n. med. Maciej Żarow
Komitet Organizacyjny