Moi drodzy koledzy / koledzy stomatolodzy,


Od 19 lat przygotowujemy dla was Kongres Stomatologiczny Dental Spaghetti, który towarzyszy Targom stomatologicznym KRAKDENT.


Dla mnie osobiście to przez lata źródło inspiracji, aby podążać zawsze do przodu, łapać nowe trendy, uczyć się od najlepszych i poznawać nowych mentorów… Mentorów, którzy inspirują i dodają ADRENALINY na kolejny rok!!! Jestem pewien, że dla całego pokolenia młodych stomatologów - również!


Dental Spaghetti wrosło na stałe w pejzaż środkowoeuropejskiej stomatologii i cały czas się rozwija… 
W tym roku przygotowaliśmy dla Was prawdziwą BOMBĘ !!!


Dzięki współpracy ze Style Italiano - największą grupą dentystów w mediach społecznościowych na świecietegoroczne Dental Spaghetti odbędzie się w połączeniu ze Światowym Kongresem Style Italiano. Dlatego Program będzie WYJĄTKOWY - nie zabraknie wątków polskich! Nie zabraknie absolutnych nowości ze świata! Nie zabraknie też LEGEND ŚWIATOWEJ STOMATOLOGII!!!!


Tą legendą będzie w tym roku dr Ignazio Loi - twórca preparacji BOP - absolutnej rewelacji ostatnich lat w światowej stomatologii odtwórczej,

ukierunkowanej na minimalną interwencję.


Dodatkowo nie zabraknie stomatologii interdyscyplinarnej i gwiazd Style Italiano nie tylko z Włoch, ale i z całego świata.


Aby pokazać światu polską stomatologię zaprosiliśmy do współpracy wykładowej rozpoznawalne na świecie polskie nazwiska - ich seminaria odbędą się w piątek.


I w ogóle w tym roku macie niezliczone możliwości nauki - bowiem możecie wybrać pakiet, a w nim jeden z 12 piątkowych seminariów/kursów

oraz sobotni kongres !!!


Na dodatek zaprosiliśmy dwóch najlepszych europejskich techników dentystycznych: Olivera Brixa oraz Vincenzo Musellę - zabierzcie na kongres swoich KOLEGÓW TECHNIKÓW DENTYSTYCZNYCH - to dla nich przygotowaliśmy specjalną sesję popołudniową odbywającą się w sąsiedniej sali kongresowej!


A w sobotę w nocy? DENTAL SPAGHETTI CRAZY PARTY!!! Chcecie porozmawiać z twórcami STYLE ITALIANO przy barze i dobrym whiskey ?

To jedyna taka szansa - 14 marca zaraz po Dental Spaghetti - NIE PRZEGAPCIE OKAZJI, BO DOSTĘPNYCH JEST TYLKO 140 MIEJSC !!!!


DO ZOBACZENIE W KRAKOWIE W CENTRUM KONGRESOWYCH ICE!!!dr n. med. Maciej Żarow
Komitet Organizacyjny