Sesje przedkongresowe - Seminarium ESCD i Kursy PraktyczneTERMIN:MIEJSCE:


ADRES:MIEJSCE:
​Kurs Praktyczny 2 - Louis Hardan


ADRES:8 kwietnia (piątek)


8.30-13.00 | Poranna sesja przedkongresowa - Kursy praktyczne 1 -2 -3

14.00-18.00 | Popołudniowa sesja przedkongresowa - Seminarium ESCDPark Inn Kraków Hotel


ul. Monte Cassino 2, KrakówSPS DENTISTpl. Inwalidów 7/5, Kraków8.30 - 13.00  I  Poranna sesja przedkongresowa - Kursy Praktyczne 1 - 2 - 3

Kurs Praktyczny 1 | Starcie zębów - Jak przeprowadzić leczenie za pomocą techniki Iniekcyjnej?

Prowadzący: Dr. Kostas Karagiannopoulos

o prowadzącym >>>
Dr. Kostas Karagiannopoulos

Dr Kostas jest specjalistą protetyki stomatologicznej i honorowym członkiem King’s College w Londynie. Pracuje w prywatnej praktyce stomatologicznej w Londynie, jednocześnie opiekuje się i uczy przyszłych specjalistów protetyki stomatologicznej od 2008 roku. Jego obszarem zainteresowania jest kompleksowa stomatologia addycyjna oraz adhezyjna. Jest liderem opinii dla firmy GC w Wielkiej Brytanii,  gdzie publikuje artykuły i wyszkolił ponad 250 stomatologów w technice flow injection. 
Stomatologia zachowawcza daje nam możliwość leczenia startych zębów za pomocą metody addycyjnej, która jest metodą kompletną.

W ciągu warsztatu nauczysz się wszystkich metod aplikacji kompozytu w startym odcinku przednim.


Odbudujesz 6 zębów przednich za pomocą kompozytu płynnego, stosując alternatywną technikę odbudowy zębów z wykorzystaniem Gaenial Universal Injectable.

więcej >>>
Zostaną poruszone zagadnienia dotyczące zbierania danych potrzebnych do zaplanowania odbudów:
  • czyli jak zaprojektować uśmiech?
  • ​jakie informacje przekazać technikowi do wax up’u?
  • jak wykonać mock up i samą procedurę flow injection?

Informacje o cenach i zapisach

Miejsce: Park Inn‎ Kraków Hotel, ul. Monte Cassino 2, Kraków
​Ilość miejsc: 20 osób
Cena: 1100 PLN
Tłumaczenie: konsekutywne
Punkty edukacyjne: 5
Zapisy: >>>>> wkrótce

Kurs praktyczny 2 | Fotografia dentystyczna - Dokumentacja - Plan Leczenia - Komunikacja z Pacjentami i Laboratorium

Prowadzący: Prof Louis Hardan

o prowadzącym >>>
Prof Louis Hardan
Program dostępny wkrótce!

więcej >>>

Informacje o cenach i zapisach

Miejsce: SPS DENTIST, pl. Inwalidów 7/5, Kraków
​Ilość miejsc: 20 osób
Cena: 900 PLN
Tłumaczenie: konsekutywne
Punkty edukacyjne: 5
Zapisy: >>>>> wkrótce

Kurs Praktyczny 3 | ENDODONCJA

Prowadzący:

o prowadzącym >>>

Program dostępny wkrótce!

​więcej >>>

Informacje o cenach i zapisach

Miejsce: Park Inn‎ Kraków Hotel, ul. Monte Cassino 2, Kraków
​Ilość miejsc: 16 osób
Cena: 600 PLN
Tłumaczenie: konsekutywne
Punkty edukacyjne: 5
Zapisy: >>>>> wkrótce

13.00 - 14.00  I  Lunch

14.00 - 18.00  I  Popołudniowa sesja przedkongresowa
​Seminarium Europejskiego Towarzystwa Stomatologii Kosmetycznej ESCD

​Seminarium ESCD | Leczenie Interdyscyplinarne według Filozofii Koisa

Prowadzący: Dr n. med. Maciej Żarow, Lek. stom. Marcin Joniec, Lek. stom. Michał Sypień, Lek. stom. Tomasz Sypień 

o prowadzących >>>
Dr n. med. Maciej Żarow

Ukończył Wydział Stomatologii, Uniwersytetu Medycznego im. Semmelweisa w Budapeszcie, Węgry (1995). Uzyskał dwie specjalizacje: ze stomatologii ogólnej (1999) oraz ze stomatologii zachowawczej z endodoncją (2005). Pracę doktorską obronił z wyróżnieniem w CM UJ (Kraków, 2003). W latach 1998-2005 pracował w Zakładzie Propedeutyki Stomatologii Zachowawczej CMUJ w Krakowie (2003-2004 jako p/o kierownika Zakładu). Od roku 1999 prowadzi Praktykę Prywatną Dentist w Krakowie oraz Centrum Kursów Podyplomowych Dentist. W roku 2003 otrzymał stypendium International Association of Dental Research dla młodych naukowców, w ramach którego odbył Honorary Visiting Appointment na Uniwersytetach w Leeds i Manchester. Jest autorem ponad 100 prac naukowych. Od wielu lat jest wykładowcą na kongresach naukowych w Polsce i za granicą, w tym dla programów podyplomowych master z Endodoncji i Stomatologii Estetycznej Universitat Internacional de Catalunya w Barcelonie. Profesor wizytujący na uniwersytecie Chieti (Włochy). Redaktor naczelny czasopisma Medycyna Praktyczna Stomatologia. Autor książki pt. ”Endoprotetyka - przewodnik dla praktyki” (Wydawnictwo Kwitesencja, 2013) wydanej w językach polskim, rosyjskim (2014), angielskim (2016), francuskim (2017) i chorwackim (2017).

Lek. stom. Michał Sypień
Mentor w prestiżowej podyplomowej Szkole Stomatologii KOIS Center w Seattle USA. Założyciel oraz współwłaściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień w Bielsku-Białej, Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Stomatologia estetyczna jest dla niego pasją, poprzez kompleksowe plany leczenia realizuje się w codziennej pracy stomatologa oraz implantologa jako międzynarodowy ekspert implantologii Diplomate DGOI, ICOI, PSI. Specjalizuje się w kompleksowym podejściu do leczenia stomatologicznego swoich pacjentów, implantologii, implantoprotetyce. Ukończył Mastreclass Hurzeller/Zhur w Monachium, jak i Steigmann Curriculum w Heidelbergu. Absolwent Curriculum Implantologii - BICON Istitute Boston. Ukończył Program Implantoprotetyczny odbywający się w Mediterranean Prosthodontic Institute - MPI (Hiszpania Rojas) oraz na University of North Carolina (USA). Jest to III stopniowy zaawansowany kurs protetyki implantologicznej na Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon w Hiszpanii którego dyrektorem jest dr Fernando Rojas Vizcaya. W 2008r. ukończył Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie uzyskując europejski tytuł Implantologa (program specjalizacji zawodowej objęty systemem akredytacji ECTS (European Credit Transfer System). Aktywny członek PASE, ESCD oraz PSI. Swoją pasje do stomatologii i fotografii łączy poprzez wykorzystywanie komputerowego projektowania uśmiechu DSD (Digital Smile Design). Jest autorem prac poglądowych z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki stomatologicznej. Jako lekarz z wieloletnim doświadczeniem oraz chcący dzielić się zdobytą wiedzą prowadzi szkolenia we własnym centrum szkoleniowym z zakresu implantologii, implantoprotetyki oraz okluzji dla innych lekarzy chcących poszerzać swoje wiadomości.

Lek. stom. Tomasz Sypień

Certyfikowany Implantolog z tytułem Diplomate DGOI, ICOI, PSI. Uzyskał tytuł Mentora prestiżowej podyplomowej Szkoły Stomatologii KOIS Center w Seattle USA. Uczestnik szkoleń w kraju i za granicą. MPI-IPP Graduate. Steigmann Curriculum Graduate. Absolwent kursów Digital Smile Design z zakresu cyfrowego projektowania uśmiechu. DSD Residency Madrid - by Christian Coachman. Absolwent Curriculum Implantologii - BICON Istitute Boston. Ukończył Program Implantoprotetyczny odbywający się w Mediterranean Prosthodontic Institute - MPI (Hiszpania Rojas) oraz na University of North Carolina (USA). Jest to III stopniowy zaawansowany kurs protetyki implantologicznej na Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon w Hiszpanii, którego dyrektorem jest dr Fernando Rojas Vizcaya. Absolwent Curriculum implantologicznego dr Mariusa Steigmanna z Heidelbergu. W 2008r. ukończył Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie uzyskując europejski tytuł Implantologa (program specjalizacji zawodowej objęty systemem akredytacji ECTS - European Credit Transfer System). Założyciel i współwłaściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień w Bielsku-Białej. Pasjonat medycyny. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w: Rekonstrukcji Zgryzu, Implantologii, Stomatologii Estetycznej, Protetyce i Implantoprotetyce, Endodoncji mikroskopowej, Diagnostyce Czynnościowa Narządu Żucia i Leczeniu Zaburzeń Okluzyjnych. Student Hürzeler/Zuhr Dental Education Institute w Monachium. Członek Aktywny Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Autor i współautor prac naukowych z dziedziny stomatologii – implantoprotetyki. W praktyce chcąc  szerzyć zdobytą wiedzę prowadzi centrum szkoleniowe dla lekarzy z zakresu implantologii, implantoprotetyki i okluzji. W wolnym czasie pasjonat muzyki wszelakiej. Podróżnik. Fotograf.

Sesję poprowadzi trzech absolwentów Kois Institute w Seattle, a także mentorów tego ośrodka.

•    Planowanie Leczenia Implanto-Protetycznego wg J. Koisa.
•    Leczenie Ortodontyczno-Protetyczne wg J. Koisa.
•    Kompleksowa przebudowa zwarcia bez preparacji, a filozofia J. Koisa.


Informacje o cenach i zapisach

Miejsce: Park Inn‎ Kraków Hotel, ul. Monte Cassino 2, Kraków
​Ilość miejsc: 60 osób
Tłumaczenie: kurs jest prowadzony w języku polskim
Punkty edukacyje: 4
Cena: 790 PLN
​Cena dla Członków ESCD: Prosimy o kontakt z organizatorem pod mailam wojton@targi.krakow.pl
Zapisy: >>>>> wkrótce